Prezent dla Twoich klientów i kontrahentów

Prezent dla Twoich klientów i kontrahentów

Prezent dla …

Żyjemy w złotym wieku telewizji. Ale czy wiesz, że żyjemy również w złotym wieku gier planszowych ? Gry planszowe są świetnym sposobem na spędzenie czasu ze znajomymi i rodziną. Więcej ludzi niż kiedykolwiek wcześniej robi zakupy w sklepach online wydając pieniądze na kolejną pozycję na konsolę czy laptopa. Dla siebie czy dla dziecka, ale zauważalne jest to, że po niejednokrotnie wielu godzinach spędzonych przed monitorem w pracy czy w szkole nie mamy już mocy na kolejne godziny w wirtualnym świecie. Nawet jeśli wydaje nam się że szukamy w nim chwili wytchnienia. O porównaniu gier wirtualnych z planszowymi innym razem. Nie mniej chcę przekazać wam to, że gra planszowa może być świetnym podarunkiem. Taki prezent dla każdego bo da odrobinę relaksu po ciężkim dniu, da radość rodzinie, a i oczy trochę odpoczną.

Są takie chwile w których idziemy na rodzinne przyjęcie. To mogą być rodzicie, teściowie, urodziny bratanka, szwagra czy siostrzenicy, imprezę u przyjaciół, znajomych bliższych czy tych dalszych. Znając ludzi obdarowywanych mamy łatwiej, lecz zdarza się że potrzebujemy kupić coś komuś kogo ledwo znamy lub w podziękowaniu i wtedy często pojawia się problem, a ta czynność powinna być dla nas przyjemna, nie kłopotliwa.

Możliwości

Kupując prezent dla kogoś z firmy można pójść na łatwiznę. Kupić kolejny notes/kalendarz który wyląduje w szufladzie lub trafi w inne ręce. Następny w kolekcji długopis czy pióro, powerbank, a nawet inne gadżety jak parasol i kubek. Wy chcecie zapaść w pamięć i być zapamiętanymi z tego że wyróżniacie się na tle konkurencji. Daj o sobie myśleć w sposób pozytywny obdarowanej osobie nawet w jej wolnych chwilach.

Nawet jeśli jesteście obytymi w świecie graczami planszowym, może być ciężko zdecydować co kupić bo każdy ma inny gust. To że nam się coś podoba czy świetnie w coś gra godzinami nie znaczy że dla innych tytuł nie będzie zbyt ciężki na początek dlatego wystarczy postawić na dobrze znane nam od lat klasyki. Serio nie wydziwiajcie.

wręcz prezent

Kto nie lubi gier planszowych ? Może nie każdy grywa, ale sami przecież wiecie że jak się zacznie to ciężko przestać. Nie da się otwarcie przyznać też tego że się nie lubi w nie grać po kilku partiach w różne tytuły. Ja przynajmniej nie spotkałem nigdy takiej osoby. Możemy nie mieć czasu lub chęci, ale żeby nie lubić ? To znakomity sposób na miłe spędzanie czasu. Jesienią czy zimą, gdy pogoda jest kiepska za oknem, w ogrodzie, na biwaku, wyjeździe wakacyjnym latem czy wiosną. Wszędzie w kraju czy za granicą o każdej porze roku. Ograniczyć nas może jedynie miejsce w bagażu. Lecisz samolotem ? Weź z dwie karcianki i po problemie.

W gry planszowe świetnie bawią się dzieci i dorośli. Kojarz się z miłymi chwilami i następnym razem postaw na planszówkę jako prezent dla …

Sprawdź naszą ofertę!

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *