Program lojalnościowy

Dostawaliśmy co jakiś czas pytanie czy moglibyśmy uruchomić jakieś karty stałego klienta czy program lojalnościowy. Wsłuchując się w prośby i zapytania jest i on nasz Program lojalnościowy. Realizując zamówienia zdobywacie punkty, które następnie zmieniają się w rabat %. Maksymalnie możecie dostać 7% upustu na nasze gry planszowe w naszym sklepie.

Dodatkowo będzie można zgarnąć grę za darmo raz w miesiącu.

Specjalna oferta dla stałych klientów!

Program lojalnościowy sklepu Planetaplanszowek.pl jest stworzony z myślą o naszych klientach tak, aby mieli możliwość dokonywania zakupów w coraz lepszych cenach. Im więcej zakupów u nas zrobisz, tym większy rabat otrzymasz!

Jak to działa?

  • Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W ten sposób stworzysz historię swoich zamówień.
  • Za każdą pełną wydaną złotówkę w naszym sklepie otrzymasz 1 punkt. Dla przykładu jeśli kupisz grę za 119 złotych otrzymasz 119 punktów. Jeżeli na zakupy łącznie wydasz 205 złotych i 80 groszy wtedy na Twoje konto wpadnie 205 punktów.
  • Przy naliczaniu rabatu bierzemy pod uwagę sumę zebranych przez Ciebie punktów ze wszystkich dokonanych zakupów (bez uwzględnienia opłaty za przesyłkę).
  • Zebrane punkty sumują się automatycznie więc nie musisz się o nic martwić.
  • Jeżeli łączna wartość Twoich zakupów w naszym sklepie przekroczy określony poziom dostaniesz właściwy dla niego rabat, aż do maksymalnej zniżki wynoszącej 7%.

 

Zebrane punkty: Rabat:
100 1%
350 2%
750 3%
1500 4%
2500 5%
3900 6%
5000+ 7%

 


 

To jeszcze nie koniec ponieważ:

  1. jako zarejestrowany klient za każdą wystawią opinię do kupionej u nas gry możesz otrzymać dodatkowe 5 punktów.
  2. raz w miesiącu rozpoczynając od września 2022 roku przeprowadzimy konkurs dla osób posiadających zniżkę minimum 3% w których będziemy rozdawać gry o wartości minimum 70-100zł o czym będziemy informować na naszym blogu i Facebooku.

Nie zastanawiaj się! Załóż konto, kupuj gry i ciesz się rabatem na następne zakupy!